Mūsu darbinieki ir mūsu galvenā vērtība. Katrs no mums ir ļoti izglītots nozares eksperts ar vērtīgu pieredzi guļbūvju tirgū. Mūsu centība, zināšanas un motivācija rada ieguldījumu mūsu kopīgajā mērķī - augsti standarti klientu apkalpošanā.

Reinis Onužāns
Izpilddirektors
Tel: +371 65071105
E-mail: reinis@latlaft.lv

Oskars Atvase
Pārdošanas speciālists
Tel: +371 65071109
E-mail: oskars@latlaft.lv

Ance Muzikante
Arhitekte
Tel: +371 65071103
E-mail: ance@latlaft.lv

Sanita Karlsone
Grāmatvede
Tel: +371 65071105
E-mail:sanita@latlaft.lv

Nils Onužāns
Mārketinga speciālists
Tel: +371 65071105
E-mail: nils@latlaft.lv

Inese Vērīte
Galvenā grāmatvede
Tel: +371 65071104
E-mail: inese.verite@latlaft.lv

Juris Jukams
Iepirkumu daļas vadītājs
Tel: +371 65071107
E-mail: juris@latlaft.lv

Laura Zunda-Poča
Arhitekte
Tel: +371 65071105
E-mail:laura@latlaft.lv

Maigurs Bauska
Tehniskās daļas menedžeris
Tel: +371 65071105
E-mail: maigurs@latlaft.lv

Zane Zila
Biroja vadītāja
Tel:+371 65071105
E-mail:latlaft@latlaft.lv

Krišjānis Baltiņš
Pārdošanas speciālists
Tel: +371 65071106
E-mail: krisjanis@latlaft.lv

Lelde Lipšāne
Arhitekte                                   Tel: +371 65071105
E-mail:lelde@laltalft.lv

Normunds Kalniņš
Ražotnes vadītājs
Tel: +371 65071105
E-mail:kandava@latlaft.lv

Mārtiņš Sārs 
Pārdošanas speciālists
Tel: +371 26338118
E-mail: martins.sars@latlaft.lv

Diana Onužāne 
Projektu vadītāja 
Tel: +371 65071102
E-mail: diana@latlaft.lv