Våra anställda –  vårt kärnvärde. Alla hos oss är högutbildade experter inom industrin med värdefull erfarenhet inom timmerhusmarknaden. Vår arbetsförhet, expertis och motivation ger ett fantastiskt bidrag till vårt gemensamma mål – en hög standard på kundservice.

Reinis Onuzans
Verkställande direktör
Tel: +371 65071105
E-mail: reinis@latlaft.lv

Oskars Atvase
Projektledare
Tel: +371 65071109
E-mail: oskars@latlaft.lv

Anete Vula
Arkitekt
Tel: +371 65071105
E-mail: anete@latlaft.lv 

Sandra Smilgzieda
Bokförare
Tel: +371 65071105
E-mail: sandra@latlaft.lv

Nils Onuzans
Marknadsföringspecialist
Tel: +371 65071105
E-mail: nils@latlaft.lv

Inese Verite
Bokförare
Tel: +371 65071104
E-mail: inese.verite@latlaft.lv

Juris Jukams
Inköpsspecialist
Tel: +371 65071107
E-mail: juris@latlaft.lv

Laura Zunda-Poca
Arkitekt
Tel: +371 65071105
E-mail:laura@latlaft.lv

Oskars Gailis
Teknisk chef
Tel: +371 65071105
E-mail: oskars.gailis@latlaft.lv

Zane Zila
Kontorschef
Tel:+371 65071105
E-mail:latlaft@latlaft.lv

Normunds Kalnins
Fabriksdirektör
Tel: +371 65071106
E-mail:kandava@latlaft.lv

Lelde Lipsane
Arkitekt
Tel: +371 65071105
E-mail:lelde@latlaft.lv

Inita Blumberga
Projektledare
Tel: +371 65071105
E-mail:Inita@latlaft.lv

Janis Jaunrodzins
Projektledare
Tel: +371 65071106
E-mail: janis@latlaft.lv

Diana Onuzane
Projektledare
Tel: +371 65071105
E-mail: diana@latlaft.lv

Maris Ertmanis
Inköpsspecialist
Tel: +371 65071105
Emailmaris.ertmanis@latlaft.lv

Ieva Dambite
Projektledare
Tel: +371 65071105
E-mail: Ieva@latlaft.lv

Rolands Mezapuke
Specialist möbelförsäljning
Tel: +371 65071105
E-mail: rolands@latlaft.lv

Inese Strode
Kontorist
Tel: +371 65071105
E-mail: inese@latlaft.lv