Mūsu darbinieki ir mūsu galvenā vērtība. Katrs no mums ir ļoti izglītots nozares eksperts ar vērtīgu pieredzi guļbūvju tirgū. Mūsu centība, zināšanas un motivācija rada ieguldījumu mūsu kopīgajā mērķī - augsti standarti klientu apkalpošanā.

Reinis Onužāns
Izpilddirektors
Tel: +371 65071105
E-mail: reinis@latlaft.lv

Oskars Atvase
Pārdošanas speciālists
Tel: +371 65071109
E-mail: oskars@latlaft.lv

Anete Vula
Arhitekte
Tel: +371 65071105
E-mail: anete@latlaft.lv

Sandra Smilgzieda
Grāmatvede
Tel: +371 65071105
E-mail: sandralatlaft.lv

Nils Onužāns
Mārketinga speciālists
Tel: +371 65071105
E-mail: nils@latlaft.lv

Sanita Vigule
Galvenā grāmatvede
Tel: +371 65071104
E-mail: Sanita@latlaft.lv

Juris Jukams
Galdniecības vadītajs
Tel: +371 65071107
E-mail: juris@latlaft.lv

Laura Zunda-Poča
Arhitekte
Tel: +371 65071105
E-mail:laura@latlaft.lv

Oskars Gailis 
Tehniskās daļas menedžeris
Tel: +371 65071105
E-mail: oskars.gailis@latlaft.lv

Zane Zila
Biroja vadītāja
Tel:+371 65071105
E-mail:latlaft@latlaft.lv

Kristaps Vucens
Pārdošanas speciālists
Tel: +371 65071105
E-mail: Kristaps@latlaft.lv

Lelde Lipšāne
Arhitekte                                   Tel: +371 65071105
E-mail:lelde@latlaft.lv

Normunds Kalniņš
Ražotnes vadītājs
Tel: +371 65071105
E-mail:kandava@latlaft.lv

Jānis Jaunrodziņš
Pārdošanas speciālists
Tel: +371 26338118
E-mail: janis@latlaft.lv

Diana Onužāne 
Projektu vadītāja 
Tel: +371 65071102
E-mail: diana@latlaft.lv

Māris Ertmanis 
Iepirkumu daļas vadītājs
Tel: +371 65071105
Email maris.ertmanis@latlaft.lv

Ieva Dambīte
Projektu vadītāja                     Tel: +371 65071105
E-mail: ieva@latlaft.lv

Inese Strode
Lietvede
Tel: +371 65071105
E-mail: inese@latlaft.lv

Juta Šēriņa 
Arhitekte  
Tel: +371 65071105
E-mail: juta@latlaft.lv