Mūsu darbinieki ir mūsu galvenā vērtība. Katrs no mums ir ļoti izglītots nozares eksperts ar vērtīgu pieredzi guļbūvju tirgū. Mūsu centība, zināšanas un motivācija rada ieguldījumu mūsu kopīgajā mērķī - augsti standarti klientu apkalpošanā.

Reinis Onužāns
Izpilddirektors
Tel: +371 65071105
E-mail: reinis@latlaft.lv

Dzintars Lazdāns
Pārdošanas speciālists
Tel: +371 65071109
E-mail: Dzinatars@latlaft.com

Nils Onužāns
Tirgvedības projektu plānotājs
Tel: +371 65071105
E-mail: nils@latlaft.lv

Sandra Smilgzieda
Grāmatvede
Tel: +371 65071105
E-mail: sandralatlaft.lv

Juta Šēriņa 
Arhitekte  
Tel: +371 65071105
E-mail: juta@latlaft.lv

Sanita Vigule
Galvenā grāmatvede
Tel: +371 65071104
E-mail: Sanita@latlaft.lv

Juris Jukams
Galdniecības vadītajs
Tel: +371 65071107
E-mail: juris@latlaft.lv

Laura Zunda-Poča
Arhitekte
Tel: +371 65071105
E-mail:laura@latlaft.lv

Oskars Gailis 
Tehniskās daļas menedžeris
Tel: +371 65071105
E-mail: oskars.gailis@latlaft.lv

Dita Uzulnika
Biroja vadītāja
Tel:+371 65071105
E-mail:latlaft@latlaft.lv

Inese Strode
Lietvede
Tel: +371 65071105
E-mail: inese@latlaft.lv

Lelde Lipšāne
Arhitekte                                   Tel: +371 65071105
E-mail:lelde@latlaft.lv

Māris Ertmanis 
Iepirkumu daļas vadītājs
Tel:+371 65071102 Emailmaris.ertmanis@latlaft.lv

Linda Sevele Vidrika
Pārdošanas speciāliste
Tel: +371 25460930
E-mail: linda@latlaft.com