Lūdzu sazinieties ar mums, ja ir nepieciešamas papildus atsauksmes.

42 mājas uzbūvētas 81 mājas uzbūvētas 34 mājas uzbūvētas 56 mājas uzbūvētas 20 mājas uzbūvētas Apskaties ko mūsu klienti saka par mums!
Mai-Britt Horten
97070025
hortenmb@online.no
Spesialsykepleier

Pēc guļbūves būvniecības rudenī, mēs esam apmierināti ar kvalitāti un sadarbību ko sniedza kompānija Latlaft. Uzņēmuma darbinieki ir sava amata profesionāļi un labi organizēti, lai risinātu attiecīgos jautājumus procesā. Mēs saņēmām ātras atbildes uz jautājumiem, izmaiņām un korekcijām ko mēs vēlējāmies. Runājot par mājas skicēm Latlaft arhitekts nāca labiem priekšlikumiem par risinājumiem un iespējām lai mūsu māja izskatītos skaistāk. Piegādes termiņš un izpilde bija precīzi saskaņā ar darba grafiku, un visi finanšu darījumi bija ātri un saprotami. Mēs esam ļoti apmierināti ar kvalitāti un gala rezultātu un nevilcināsies izmantot Latlaft vēlreiz.

Stale Olsen
90961535
staleo71@gmail.com
Follo Hus AS Pārdošanas daļas vadītājs

Kopš mēs sazinājāmies ar “Latlaft”, mūs nepameta sajūta, ka mums ir darīšana ar ļoti profesionālu un kompetentu uzņēmumu. Uz jebkuru mūsu jautājumu saņēmām tūlītēju atbildi, viņi iedziļinājās mūsu vēlmēs, un mēs tikām pie izvēlētās guļbūves modeļa atbilstoši mums nepieciešamajām izmaiņām un vēlmēm ļoti īsā laikā. “Latlaft” visa procesa laikā ievēroja mūsu uzstādītās prasības. Mums paveicās, ka mēs varējām līdzdarboties meistariem rudens atvaļinājuma laikā 2012. gadā. Meistaru brigāde pierādīja sevi kā profesionālu komandu ar augstu darba ētiku. Tam visam pa vidu vēl jāpiemin cena, ar kuru mēs esam ļoti apmierināti. Sākumā bijām sazinājušies ar vairākiem guļbūvju ražotājiem, bet neviens nespēja piedāvāt “Latlaft” cenu un servisa ātrumu.

Lillan un Ole Per Hustad
90658233 - 91316330
LSHUSTA@ONLINE.NO
Konfidenciāls

Mēs ilgi sapņojām par savu kalnu mājiņu, tas bija dārgs sapnis, līdz brīdim, kad mēs saskārāmies ar Latlaft kas varēja piedāvāt brīnišķīgu māju par cenu kas bija daudz zemāka kā norvēģu piegādātājiem. Bija ļoti patīkami strādāt ar tik veiklu uzņēmumu. Mēs apmeklējām rūpnīcu, lai veiktu pārbaudi mūsu uzrāžotajai mājai un viss bija perfekti, un tas bija tiešām interesanti redzēt, kā katra detaļa tiek uzražota mūsu acu priekšā. Galdnieki kuri ieradās, lai saliktu mūsu māju Norvēģijā bija laipni, uzmanīgi smaga darba darītājii. Mēs esam super laimīgi un ja ir kaut kas nenozīmīgs notiek ar mūsu māju kompānijas pārstāvi ierodās un novērš nepilnības. Mēs nevarētu būt laimīgāki. Paldies Latlaft kuri ir piepildījuši mūsu sapni.

Jan Olimb
41030090
jan@g-o.no
"Elektro firma Gulbrandsen & Olimb" AS izpilddirektors

Es sazvanījos ar “Latlaft” un satiku jauku pārstāvi, kas palūdza mani nosūtīt manas skices. Vēlāk savus labojumus un atzīmes veicu jau uz viņu sagatavotā zīmējuma. Ļoti drīzi viņi sagatavoja labotu versiju. Pamatojoties uz šiem zīmējumiem es palūdzu sagatavot cenas piedāvājumu, kuru es saņēmu nedēļas laikā. Pēc cenas piedāvājuma saņemšanas nekavējoties tika parakstīts līgums, lai rezervētu ražošanas jaudas. Solītais piegādes laiks un izpildes termiņi tika ievēroti. Ieradās 4 meitari un trīs kravas mašīnas ar kravu, un viss gāja gludi. Guļbūves karkass tika samontēts 3 dienās. Meistari, kas cēla guļbūvi, izrādījās ļoti kompetenti un veica savu darbu ar lielu uzmanību. Viss celtniecības process prasīja tikai 6 nedēļas, kas padarīja par izaicinājumu laicīgi sakoordinēt elektriķa un kamīnmeistara darbus. Ja arī bija kāds jautājums, ko meistari nespēja uzreiz atbildēt, bija nepieciešams tikai viens zvans uz Latviju, lai visu noskaidrotu. Vēlreiz pateicos par ātru un ļoti jauku sadarbību.

Jostein Thomassen
47 90133520
jostein.thomassen@no.aga.com
AGA viceprezidents

Procesa sākumā mums bija iespēja sagatavot individuālu guļbūves rasējumu komplektu atbilstoši mūsu pašu idejām un prasībām. “Latlaft” ļoti palīdzēja arī ar profesionāli sagatavotām 3D skicēm. Vēlāk izgatavošana notika profesionālā līmenī ar saskaņotām divām inspekcijām, materiālu kvalitāte atbilda standartu prasībām un specifikācijai. Guļbūve tika piegādāta atbilstoši līgumam – gan piegādes laika ziņā, gan kvalitātes ziņā, un mūsu mājas meistaru brigade izrādījās tiešām profesionāla un apzinīga, kā rezultātā ar šiem cilvēkiem izveidojās labas attiecības. Kopumā mēs esam saņēmuši iespaidīgu guļbūvi par ļoti labu cenu un kvalitāti. Visi nepieciešamie darbi garantijas perioda laikā tika veikti.

Øivind Bergstrand
+47 90081005
oivind.bergstrand@arte.no
ART-Gruppen AS ģenerāldirektors

“Latlaft” piegādāja guļbūvi 100% atbilstoši specifikācijai un līgumam. Mēs jūtam, ka cena un vērtība bija atbilstoši mūsu diezgan augstajām prasībām. Kvalitāte un materiāli bija lieliski it visā. Meistaru brigade strādāja tiešām cītīgi, un galvenais izaicinājums bija sakoordinēt sadarbību starp “Latlaft” strādniekiem un citiem projektā iesaistītajiem, elektriķiem, santehniķiem u.c., un tas tika paveikts profesionāli. “Latlaft” vadība pilnībā kontrolēja procesu, lai tas notiktu atbilstoši līgumam, un bija izpalīdzīga, kad notika negaidītas lietas. Mēs esam ļoti apmierināti ar savu guļbūvi, un visa komunikācija ar “Latlaft” bija patīkama.

Jim Berg
+47 91 51 07 17
mail@jim.berg.no
AOCM Omega Zemūdens

Mēs nebijām nolēmuši kas būsu mūsu jaunās mājas piegadātājs, lidz brīdim kad mēs apciemojām kompāniju Sia ‘Latlaft’’. Pēc rūpnīcas un biroja apmeklējuma bija diezgan skaidrs, ka uzņēmumam ir stabila pieredze un zināšanas guļbūvju ražošanā. Pēc pāris skicēm un zīmējumiem mūsu sapņu māja bija gatava, cenas piedāvajums bija fantastisks un mēs parakstījām līgumu. Mēs izvēlējamies pilnāko paketi, kas iekļauj kaltus durvju rokturus, , notekrenes no vara, masīvakoka loga apdares, ozolkoka grīdas utt, mēs arī pasūtijām mēbeles no Sia Latlaft. Veclaicīgā stila virtuvi, vannas istaba mēbeles, gultas ar atvilktnēm, naktsgaldiņus un garderobes skapi. Brigāde kas bija nozīmēta mūsu projektam paveica darbu ļoti profesionāli, tas tiešam bija neticami. Mēs bijām nozīmējuši vairākus profesionāļus, lai parbaudītu paveiktu darbu, un visi bija ļoti pārsteigkti ar kvalitāti tā tiešam bija augstā līmenī. Runājot par mēbelēm tās tika arī piegādātas ar ļoti augstu kvalītāti. Mums nav nekādu sirdsapziņas pārmetumi, lai rekomendētu Sia Latlaft kā piegādātāju jūsu mājai.

Tor Olav Bjoraa
47 90192344
tobjoraa@gmail.com
Pašnodarbināts

Jau procesa sākumā es pamanīju, ka “Latlaft” darba organizācija bija profesionāla. Viņi atbildēja ātri un saprotamā veidā uz jebkuriem - gan tehniskiem, gan komerciāla rakstura jautājumiem. Cenas un kvalitātes aspekts vispār nav diskutējams, jo piegādāto materiālu kvalitāte ir ļoti augsta, un cenas ir labākās, kādas pieejamas Eiropā. Kad lieta nonāca līdz būvniecībai, mēs satikām atbildīgu un pieredzējušu meistaru brigādi, kur katram meistaram bija savas spēcīgās puses, un tajā pat laikā visi meistari spēja papildināt viens otru. Kāds varbūt padomās, ka attransportēšana un imports ir izaicinājums, bet “Latlaft” pierādīja savu profesionalitāti arī dokumentu sakārtošanā un loģistikā.

Jens Petter Elnæs
+47 906 53 337
jpettel@online.no
Konfidentāls

Pasūtīt guļbūvi no Sia Latlaft bija patīkama pieredze. Tas attiecas gan uz cenu, pakalpojuma kvalitāti un,precizitāti. Darbu temps bija neticams, piecās nedeļās uzbūveja māju, garāžu un saunu. Cepuri nost Sia Latlaft ātrumām, citi ražotāji uz tādu ātrumu var tikai sapņot. Visas mūsu vēlmes tika atrisinātas nekavējoties. Mums arī Sia Latlaft palīdzēja ar arhitekta pakalpojumiem šeit Norvēģijā, kuri nokārtoja priekš mums visas būvniecības atļaujas. Mēs iesakām Latlaft ikvienam ko mēs zinām!

Bent Sigbjørn Sæther
40403636
sigbjorn@grue.kommune.no
Celtniecības inženieris

Sākumā vēl īsti nebijām izlēmuši, kuru guļbūvju ražotāju izvēlēties, bet tad ieraudzījām “Latlaft” reklāmu žurnālā “Hyttemagasinet”, un ieinteresējāmies. Pēc sakontaktēšanās ar uzņēmuma pārstāvjiem un vizītes uzņēmumā, mēs nolēmām mainīt līdz šim izvēlēto piegādātāju. Mēs to nekad nenožēlojām. Virzīšanās uz gala rezultātu caur plānošanas etapuun izgatavošanas procesu bija kā pozitīvs “ceļojums”, lai īstenotu sapni par savu guļbūvi. Pamatojoties uz mūsu pieredzi ar “Latlaft”, mēs nevilcinoties varam rekomendēt šo guļbūvju piegādātāju.