19 OKT Izstāde "Hyttemessen 2015"

Izstāde "Hyttemessen 2015"

SIA “Latlaft” ir noslēdzis 2015.gada 19.oktobrī līgumu Nr.L-ĀTA-15-3406 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta “Dalība starptautiskajā izstādē “Hyttemessen 2015”” īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

7 JAN Atskatoties uz 2014. gadu mēs esam lepni par to ko esam sasnieguši!

Atskatoties uz 2014. gadu mēs esam lepni par to ko esam sasnieguši!

“Mēs ar smagu darbu esam sasnieguši savu izvirzīto mērķi- 2014. gadā uzbūvējuši vairāk nekā 30 guļbūves un kopumā gandrīz 300 mājas. Šie skaitļi padara SIA "LATLAFT" par vadošo uzņēmumu ar rokām cirstu guļbūvju tirgū un nodrošina stabilu pamatu turpmākai izaugsmei un attīstībai.

16 JŪL Mūsu pēdējie pabeigtie projekti

Mūsu pēdējie pabeigtie projekti

Pagājušā mēnesī pabeidzām trīs lielus guļbūvju projektus. Bildes pieejamas šeit !

Pilns būvniecības proces bildēs

Pilns būvniecības proces bildēs

Viens no mūsu esošajiem klientiem ir izveidojis galeriju, kura izklāsta ar bildēm pilnu būvniecibas procesu. Redzot, kā mēs spējam piepildīt cilvēku sapņus, tas uztur gandarījumu mūsu ikdienas darba rutīnā.

11 JŪN Norvēģijas Tirdzniecības kamera

Norvēģijas Tirdzniecības kamera

Mēs esam uzņemti Norvēģijas Tirdzniecības kamerā Latvijā, kura ir viena no lielākajām ārvalstu kamerām Latvijā.

27 FEB Izstāde "Hyttemessen 2013"

Izstāde "Hyttemessen 2013"

2014.gada 26 februārī tika parakstīts līgums par projekta īstenošanu Nr. L-ĀTA-14-1962 (projekta Nr. ĀTA/2.3.1.1.1/13/58/045).

2 JAN Labākais eksportētājs 2013

Labākais eksportētājs 2013

2013. gada 11. decembrī svinīgā ceremonijā tika paziņoti Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) un Ekonomikas ministrijas rīkotā konkursa "Eksporta un inovācijas balva 2013" laureāti. SIA “LATLAFT" ierindojās godalgotajā, otrajā vietā "Eksportspējīgākais komersants" mazo komercsabiedrību grupā.

20 NOV "LATLAFT" noslēdza līgumu ar v/a "Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru"

"LATLAFT" noslēdza līgumu ar v/a "Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru"

2013. gada 11. novembrī SIA "LATLAFT" noslēdza līgumu Nr. L-ĀTA-13-1798 ar v/a "Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru" (LIAA) par projektu "Dalība izstādē „Hyttemessen 2014 '", ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. Izstāde notiks no 2014. gada 24. aprīļa līdz 27. aprīlim, izstāžu centrā "EXPORAMA".

19 AUG Investīcijas modernā kaltē

Investīcijas modernā kaltē

Kopš 2013. gada augusta “Latlaft” izmanto vienu no modernākajām masīvkoka kaltēm. Šīs kaltes tehnoloģiskā priekšrocība ļauj vadīt žāvēšanas procesu atbilstoši augstākajiem standartiem, kas nodrošina izcilu materialu kvalitāti.

6 AUG Mūsu izstādes māja ir pabeigta

Mūsu izstādes māja ir pabeigta

“Latlaft” biroja telpās ir uzbūvēta guļbūve pilnā izmērā. Mūsu potenciālie klienti tajā var iepazīties ar piedāvātajiem materiāliem, pieskarties tiem, un veikt izvēli savai sapņu guļbūvei.

17 JŪN Dalība zaļo inovāciju programmā

Dalība zaļo inovāciju programmā

Mēs aktīvi piedalāmies Latvijas-Norvēģijas programmā "Inovācijas "zaļās" ražošanas jomā". „Latlaft” ir vienīgais kokapstrādes uzņēmums 12 Latvijas uzņēmumu vidū, kas prezentējuši savas inovatīvās idejas. Šī projekta mērķis ir ieviest labāku siltumizolācijas materiālu rokām darinātās guļbūvēs, tādejādi palielinot to energoefektivitāti.

24 MAI Viens no vadošajiem eksporta zīmoliem Latvijā

Viens no vadošajiem eksporta zīmoliem Latvijā

Organizācija “The Red jackets” publicēja sarakstu ar 100 vadošajiem eksporta zīmoliem Latvijā, un mēs esam lepni redzēt arī savu uzņēmumu starp 13 labākajiem kokapstrādes nozares uzņēmumiem.