20 NOV "LATLAFT" noslēdza līgumu ar v/a "Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru"

"LATLAFT" noslēdza līgumu ar v/a "Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru"

2013. gada 11. novembrī SIA "LATLAFT" noslēdza līgumu Nr. L-ĀTA-13-1798 ar v/a "Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru" (LIAA) par projektu "Dalība izstādē „Hyttemessen 2014 '", ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. Izstāde notiks no 2014. gada 24. aprīļa līdz 27. aprīlim, izstāžu centrā "EXPORAMA".

19 AUG Investīcijas modernā kaltē

Investīcijas modernā kaltē

Kopš 2013. gada augusta “Latlaft” izmanto vienu no modernākajām masīvkoka kaltēm. Šīs kaltes tehnoloģiskā priekšrocība ļauj vadīt žāvēšanas procesu atbilstoši augstākajiem standartiem, kas nodrošina izcilu materialu kvalitāti.

6 AUG Mūsu izstādes māja ir pabeigta

Mūsu izstādes māja ir pabeigta

“Latlaft” biroja telpās ir uzbūvēta guļbūve pilnā izmērā. Mūsu potenciālie klienti tajā var iepazīties ar piedāvātajiem materiāliem, pieskarties tiem, un veikt izvēli savai sapņu guļbūvei.

17 JŪN Dalība zaļo inovāciju programmā

Dalība zaļo inovāciju programmā

Mēs aktīvi piedalāmies Latvijas-Norvēģijas programmā "Inovācijas "zaļās" ražošanas jomā". „Latlaft” ir vienīgais kokapstrādes uzņēmums 12 Latvijas uzņēmumu vidū, kas prezentējuši savas inovatīvās idejas. Šī projekta mērķis ir ieviest labāku siltumizolācijas materiālu rokām darinātās guļbūvēs, tādejādi palielinot to energoefektivitāti.

24 MAI Viens no vadošajiem eksporta zīmoliem Latvijā

Viens no vadošajiem eksporta zīmoliem Latvijā

Organizācija “The Red jackets” publicēja sarakstu ar 100 vadošajiem eksporta zīmoliem Latvijā, un mēs esam lepni redzēt arī savu uzņēmumu starp 13 labākajiem kokapstrādes nozares uzņēmumiem.

12 MAR Izstāde “Hytte 2013”

Izstāde “Hytte 2013”

Šis bija devītais gads pēc kārtas, kopš mēs esam pārstāvēti Norvēģijas tematiskajā izstātē, kas veltīta brīvdienu mājām. Šogad piedalījāmies gan pavasara, gan rudens izstādēs.

24 SEP Raksti presē

Raksti presē

Mūsu atvērtība un godīgums spēlē svarīgu lomu komunikācijā ar klientiem. Esam gandarīti, ka mūsu klienti vēlas arī publiski dalīties ar savu pieredzi.

15 DEC Labākais eksportētājs 2011

Labākais eksportētājs 2011

LR Ekonomikas ministrijas rīkotās oficiālās ceremonijas laikā “Latlaft” tika apbalvota ar trešo vietu nominācijā “Gada eksportētājs 2011”. Tas nozīmē, ka atrodamies uz pareizā ceļa, un motivē sasniegt vēl vairāk.